CW0101R000HS73
MFR.Part #
CW0101R000HS73
JLCPCB Part #
C1820119
Description
-65℃~+350℃ 13W 1Ω Wirewound Resistor ±3% ±50ppm/℃ 插件,D9.5xL45.2mm Through Hole Resistors