CW0101K800JS73
MFR.Part #
CW0101K800JS73
JLCPCB Part #
C3547154
Description
-65℃~+350℃ 1.8kΩ 13W Wirewound Resistor ±30ppm/℃ ±5% Plugin,D9.5xL45.2mm Through Hole Resistors