CW0101K400KE12
MFR.Part #
CW0101K400KE12
JLCPCB Part #
C3424314
Description
-65℃~+350℃ 1.4kΩ 13W Wirewound Resistor ±10% ±30ppm/℃ 插件,D9.5xL45.2mm Through Hole Resistors ROHS