CW0101K200JB12
MFR.Part #
CW0101K200JB12
JLCPCB Part #
C1436786
Description
-65℃~+350℃ 1.2kΩ 13W Wirewound Resistor ±30ppm/℃ ±5% 插件,D9.5xL45.2mm Through Hole Resistors