CW01017K40KE73
MFR.Part #
CW01017K40KE73
JLCPCB Part #
C3467294
Description
-65℃~+350℃ 13W 17.4kΩ Wirewound Resistor ±10% ±30ppm/℃ 插件,D9.5xL45.2mm Through Hole Resistors ROHS