CW010150K0KE733
MFR.Part #
CW010150K0KE733
JLCPCB Part #
C3483741
Description
-65℃~+350℃ 13W 150kΩ Wirewound Resistor ±10% ±30ppm/℃ 插件,D9.5xL45.2mm Through Hole Resistors ROHS