CW01014R10JE73
MFR.Part #
CW01014R10JE73
JLCPCB Part #
C1812127
Description
-65℃~+350℃ 13W 14.1Ω Wirewound Resistor ±30ppm/℃ ±5% 插件,D9.5xL45.2mm Through Hole Resistors ROHS