CW01013K50KE123
MFR.Part #
CW01013K50KE123
JLCPCB Part #
C1438257
Description
-65℃~+350℃ 13.5kΩ 13W Wirewound Resistor ±10% ±30ppm/℃ 插件,D9.5xL45.2mm Through Hole Resistors ROHS