CW01013K30KE12
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
CW01013K30KE12
JLCPCB Part #
C1438282
Package
Plugin,D9.5xL45.2mm
Description
-65℃~+350℃ 13.3kΩ 13W Wirewound Resistor ±10% ±30ppm/℃ 插件,D9.5xL45.2mm Through Hole Resistors ROHS