CW01012R00JS67
MFR.Part #
CW01012R00JS67
JLCPCB Part #
C1820510
Description
12Ω 13W Wirewound Resistor ±30ppm/℃ ±5% 插件,D9.5xL45.2mm Through Hole Resistors