CW0059R100JE12HS
MFR.Part #
CW0059R100JE12HS
JLCPCB Part #
C1436646
Description
-65℃~+350℃ 6.5W 9.1Ω Wirewound Resistor ±5% ±50ppm/℃ 插件,D7.9xL22.2mm Through Hole Resistors ROHS