CW005330R0JS73
MFR.Part #
CW005330R0JS73
JLCPCB Part #
C3531693
Description
-65℃~+350℃ 330Ω 6.5W Wirewound Resistor ±30ppm/℃ ±5% Plugin,D7.9xL22.2mm Through Hole Resistors