CW00520K00JE73
MFR.Part #
CW00520K00JE73
JLCPCB Part #
C1742537
Description
20kΩ 6.5W Wirewound Resistor ±30ppm/℃ ±5% 插件,D7.9xL22.2mm Through Hole Resistors ROHS