CW00511R00JE12HS
MFR.Part #
CW00511R00JE12HS
JLCPCB Part #
C1436649
Description
-65℃~+350℃ 11Ω 6.5W Wirewound Resistor ±30ppm/℃ ±5% 插件,D7.9xL22.2mm Through Hole Resistors ROHS