CRCW25129R10JNEG
MFR.Part #
CRCW25129R10JNEG
JLCPCB Part #
C2087857
Description
-55℃~+155℃ 1W 300V 9.1Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS