CRCW25129K31FKEGHP
MFR.Part #
CRCW25129K31FKEGHP
JLCPCB Part #
C4193932
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 9.31kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS