CRCW25129K10JNTG
MFR.Part #
CRCW25129K10JNTG
JLCPCB Part #
C4241541
Description
-55℃~+155℃ 1W 9.1kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount