CRCW25129K10FKTG
MFR.Part #
CRCW25129K10FKTG
JLCPCB Part #
C2147615
Description
-55℃~+155℃ 1W 500V 9.1kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount