CRCW2512910RJNEG
MFR.Part #
CRCW2512910RJNEG
JLCPCB Part #
C2092731
Description
-55℃~+155℃ 1W 500V 910Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS