CRCW2512806KFKEGHP
MFR.Part #
CRCW2512806KFKEGHP
JLCPCB Part #
C1710741
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 500V 806kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS