CRCW25127M68FKEG
MFR.Part #
CRCW25127M68FKEG
JLCPCB Part #
C4168216
Description
-55℃~+155℃ 1W 7.68MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS