CRCW25126R80FKTG
MFR.Part #
CRCW25126R80FKTG
JLCPCB Part #
C2148938
Description
-55℃~+155℃ 1W 500V 6.8Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount