CRCW25126R80FKEG
MFR.Part #
CRCW25126R80FKEG
JLCPCB Part #
C1854542
Description
-55℃~+155℃ 1W 500V 6.8Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS