CRCW25126R19FKEGHP
MFR.Part #
CRCW25126R19FKEGHP
JLCPCB Part #
C3933822
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 6.19Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS