CRCW25126K80JNEGHP
MFR.Part #
CRCW25126K80JNEGHP
JLCPCB Part #
C1704645
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 500V 6.8kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS