CRCW25126K34FKTG
MFR.Part #
CRCW25126K34FKTG
JLCPCB Part #
C2147829
Description
-55℃~+155℃ 1W 500V 6.34kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount