CRCW251262K0FKEGHP
MFR.Part #
CRCW251262K0FKEGHP
JLCPCB Part #
C1710806
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 500V 62kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS