CRCW25125R60FKEH
MFR.Part #
CRCW25125R60FKEH
JLCPCB Part #
C2128024
Description
-55℃~+155℃ 1W 5.6Ω 500V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS