CRCW25125K11FKEGHP
MFR.Part #
CRCW25125K11FKEGHP
JLCPCB Part #
C1710222
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 5.11kΩ 500V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS