CRCW2512511KFKEGHP
MFR.Part #
CRCW2512511KFKEGHP
JLCPCB Part #
C1710850
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 500V 511kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS