CRCW2512510KJNTG
MFR.Part #
CRCW2512510KJNTG
JLCPCB Part #
C2142869
Description
-55℃~+155℃ 1W 300V 510kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount