CRCW251243K0JNEG
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
CRCW251243K0JNEG
JLCPCB Part #
C2087947
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 1W 43kΩ 500V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS