CRCW25123R00JNTG
MFR.Part #
CRCW25123R00JNTG
JLCPCB Part #
C2142897
Description
-55℃~+155℃ 1W 3Ω 500V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount