CRCW25123K83FKEG
MFR.Part #
CRCW25123K83FKEG
JLCPCB Part #
C2125360
Description
-55℃~+155℃ 1W 3.83kΩ 500V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS