CRCW25123K30FKEGHP
MFR.Part #
CRCW25123K30FKEGHP
JLCPCB Part #
C2075738
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 3.3kΩ 500V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS