CRCW251237R4FKEGHP
MFR.Part #
CRCW251237R4FKEGHP
JLCPCB Part #
C3986701
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 37.4Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS