CRCW2512330KFKEGHP
MFR.Part #
CRCW2512330KFKEGHP
JLCPCB Part #
C1710934
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 330kΩ 500V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS