CRCW25122R40JNTG
MFR.Part #
CRCW25122R40JNTG
JLCPCB Part #
C2142975
Description
-55℃~+155℃ 1W 2.4Ω 300V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount