CRCW25122R32FKEG
MFR.Part #
CRCW25122R32FKEG
JLCPCB Part #
C2126900
Description
-55℃~+155℃ 1W 2.32Ω 300V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS