CRCW25122K61FKTG
MFR.Part #
CRCW25122K61FKTG
JLCPCB Part #
C4244349
Description
-55℃~+155℃ 1W 2.61kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount