CRCW251227K0JNEGHP
MFR.Part #
CRCW251227K0JNEGHP
JLCPCB Part #
C1704575
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 27kΩ 500V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS