CRCW2512270RJNTG
MFR.Part #
CRCW2512270RJNTG
JLCPCB Part #
C2143594
Description
-55℃~+155℃ 1W 270Ω 500V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount