CRCW2512270RJNEH
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
CRCW2512270RJNEH
JLCPCB Part #
C2123218
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 1W 270Ω 300V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS