CRCW2512270RJNEGHP
MFR.Part #
CRCW2512270RJNEGHP
JLCPCB Part #
C1702862
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 270Ω 500V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS