CRCW2512270KJNEG
MFR.Part #
CRCW2512270KJNEG
JLCPCB Part #
C4195993
Description
-55℃~+155℃ 1W 270kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS