CRCW2512240RFKEG
MFR.Part #
CRCW2512240RFKEG
JLCPCB Part #
C2125085
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 1W 240Ω 300V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS