CRCW251222R0JNEGHP
MFR.Part #
CRCW251222R0JNEGHP
JLCPCB Part #
C2075858
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 22Ω 500V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS