CRCW2512220KJNEG
MFR.Part #
CRCW2512220KJNEG
JLCPCB Part #
C3971704
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 1W 220kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS