CRCW2512210KFKEGHP
MFR.Part #
CRCW2512210KFKEGHP
JLCPCB Part #
C4143475
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 210kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS