CRCW25121R78FKTG
MFR.Part #
CRCW25121R78FKTG
JLCPCB Part #
C1694402
Description
-55℃~+155℃ 1.78Ω 1W 500V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount